آموزش زبان انگلیسی تجارت و بازرگانی در اصفهان

آموزش زبان انگلیسی تجارت و بازرگانی در اصفهان

بهاره مسائلی متخصص زبان انگلیسی تجارت و بازرگانی و آماده ارائه خدمات مترجم شفاهی و مترجم همراه برای انجام مکاتبات و روابط بین المللی تجاری و بازرگانی و همچنین آموزش زبان انگلیسی تجارت و بازرگانی در اصفهان به علاقمندان این حوزه

اینجانب مدرس زبان انگلیسی با چهارده سال سابقه آموزش زبان انگلیسی برآن شدم که آموزش زبان انگلیسی در حیطه بازرگانی و تجاری را در محل زبانکده خودم یا به صورت غیر حضوری و آنلاین آغاز کنم.

سوابق بنده در حیطه بازرگانی و آموزش زبان انگلیسی عبارت است از :

*گذراندن دوره بازرگانی بین الملل

*اخذ مدرک مکاتبات تجاری

*سابقه کار در اتاق بازرگانی و اتاق تعاون

*ارتباطات تلفنی با کشورهای قطر ،عمان ،هند ،عراق به عنوان مترجم شفاهی

*چهارده سال سابقه آموزش زبان انگلیسی در تمامی سطوح به خصوص بزرگسال .مکالمه و بازرگانی

با توجه به سابقه کاریم ،در سطح بازرگانی ،به عنوان مترجم شفاهی ،آماده همکاری با تمامی شرکتهای دولنی و خصوصی به شرط عقد قرارداد کاری در خصوص مترجم شفاهی و مترجم همراه می باشم .

واژه trade به معنای تجارت واژه ای است انگلیسی که در دنیای امروز کاربرد فراوانی دارد .جهان امروز جهان ارتباطات است جهان دانش است ولی به شدت کوچک شده است امروزه به جهان ،دهکده جهانی می گویند زیرا وسایل الکترونیکی ، اینترنت و دنیای مجازی شش قاره دنیا را چنان به هم متصل کرده اند که انگار دنیا ،دهکده کوچکی بیش نیست که ساکنانی متعدد با نژادها و ادیان مختلف دارد .در این بین نقش زبان انگلیسی که زبانی است بین المللی را نمی توان نادیده گرفت.همه اعضای این دهکده باید به گونه ای با هم در ارتباط باشند و زبان انگلیسی به عنوان زبان بین المللی در این مرحله از اهمیت زیادی برخوردار است .تصور کنید دو تاجر از دو کشور غیر همزبان قرار است با هم وارد معامله ای تجاری شوند .چگونه امکان دارد بتوانند صحبتهای یکدیگر را بفهمند ؟خوب معلوم است به وسیله زبان بین المللی انگلیسی .حالا متوجه می شوید که چقدر دانستن این زبان مهم است؟بدون دانستن زبان تجاری بین المللی انگلیسی مکاتبات بازرگانی غیر ممکن می شود .دو تاجر با دو زبان مختلف و در دنیای امروز برای معامله تجاری نیاز به قرارداد دارند و این قراردادها و مکاتبات باید به زبان رسمی بازرگانی و انگلیسی باشد که برای هر دو طرف قابل درک باشد. پس من بهاره مسائلی مدرس زبان انگلیسی با چهارده سال سابقه آموزش زبان انگلیسی برآن شدم که آموزش زبان انگلیسی در حیطه بازرگانی و تجاری را در محل زبانکده خودم آغاز کنم.

*دوره های آموزشی زبان انگلیسی تجارت و بازرگانی

*آموزش زبان بازرگانی انگلیسی و اصطلاحات حقوق تجارت بین الملل

*آموزش مکاتبات تجاری به زبان انگلیسی و اصطلاحات انگلیسی تجارت بین الملل

*آموزش مکاتبات بازرگانی بین المللی و اصطلاحات بازرگانی به زبان انگلیسی

برای شرکت در کلاس های آموزش زبان انگلیسی تجارت و بازرگانی در اصفهان یا آموزش آنلاین با شماره ۰۹۱۳۷۹۳۲۰۵۵ تماس بگیرید

نامه نگاری بازرگانی و تجاری نیز در کلاس های زبان انگلیسی تجارت بین الملل، آموزش داده میشود

در دنیای امروزی پیام رسانی و نامه نگاری اهمیت به سزایی دارد .شهرها و کشورهای زیادی از طریق مکاتبات بازرگانی با یکدیگر در ارتباطند و در عصر ارتباطات ،نوشتن نامه، ایمیل و پیام اهمیت به سزایی دارد. نامه نگاری درست و شیوا سبب جلب نظر مشتری و اعتماد او می گردد خلاف این موضوع نیز درست است . نامه های سردرگم و در هم برهم مانع فهم صحیح مشتری می شود. نامه نگاری بازرگانی و تجاری درست و زیبا می تواند رابطه های کاری استواری را بنا نهد .در حیطه بازرگانی نوشتن نامه های صحیح .واضح و بدو از ابهام و استفاده به جا از اصطلاحات تخصصی زبان انگلیسی در حوزه تجاری و بازرگانی از اهمیت ویژه ای برخوردار است .یک مثال ساده کافی است تا به اهمیت این موضوع پی ببرید . دو بازرگان بین المللی را فرض کنید که یکی از این دو فروشنده (صادر کننده کالا )و دیگری خریدار (وارد کننده کالا )هستند. این دو نفر از نظر جغرافیایی فرسنگها با یکدیگر فاصله دارند و هیچ گونه شناختی هم نسبت به یکدیگر ندارند. مبادله کالا و پول بین این دو نفر تحت قوانین خاص صادرات و واردات کالا بین آن دو کشور است. برای این گونه مکاتبات از زبان بین المللی انگلیسی استفاده می شود . اما نوشتن این نامه ها راه و روش و زبان خاص خودش را دارد که بدون رعایت این موارد، مبادله بین این دو بازرگان غیر ممکن است یا اگر ممکن شود با ابهام روبرو خواهد بود. این چنین معامله ای سبب هدر رفتن پول، وقت و انرژی می شود و معامللات و مبادلات بازرگانی را دچار اختلال می کند. در کلاس های آموزش زبان انگلیسی تجارت و بازرگانی توسط خانم بهاره مسائلی کلیه نکات نامه نگاری انگلیسی بازرگانی و تجاری آموزش داده میشود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *