آموزش غیر حضوری زبان انگلیسی توسط خانم مسائلی

آموزش غیر حضوری زبان انگلیسی توسط خانم مسائلی

بهترین روش آموزش غیر حضوری زبان انگلیسی با استفاده از واتساپ یا اسکایپ به صورت آنلاین، کلاس های جذاب با تدریس خیلی عالی به صورت غیرحضوری ، آموزش غیر حضوری زبان انگلیسی بدون محدودیت زمانی / بدون محدودیت مکانی / همیشه در دسترس بدون نیاز به آنلاین بودن.

این روش عالیه فقط یک بار امتحانش کنید عاشقش میشید

به طور یقین ضعف در نظام آموزشی و همچنین توجیح نبودن دانش آموزان در مورد اهمیت یادگیری این زبان بین المللی باعث شده کشور ایران از نظر آموزش زبان انگلیسی که زبان اول دنیا می باشد نسبت به همسایگان خود سال ها فاصله داشته باشد. آموزش غیر حضوری زبان انگلیسی می تواند کمک شایانی به افراد کند.حال شما می بایست برای جبران ضعف زبان انگلیسی خود حرکت موثری انجام دهید و به آموزش زبان بپردازید. که این آموزش می تواند به صورت حضوری و همچنین غیر حضوری باشد.

اگر از کلاس های خسته کننده و حوصله سر بر خسته شدید اگر راهتون دوره اگر فرصت کلاس رفتن یا حس کتاب خوندن ندارید به نظر من برای یک بارم که شده به روشی که من آموزش میدم (آموزش غیر حضوری زبان انگلیسی) زبان انگلیسی را یاد بگیرید هم جذابه هم عاشقش میشید

افردای که برای کلاس های آنلاین گروهی دو یا سه نفره تقاضا دارند به من اعلام کنند تا درکنار کلاس های حضوری و غیرحضوری و آنلاین تک نفره کلاس را برگزار کنم .

این کلاس ها به صورت تصویری متن و ویس در واتساپ می باشد و فقط مخصوص اسپیکینگ و لیسنینگ می باشد و زمان کلاس ۴۵ دقیقه می باشد.

برای شروع آموزش غیر حضوری زبان انگلیسی می توانید با واتس اپ بنده تماس بگیرید.

آموزش آنلاین زبان انگلیسی با واتس اپ یا اسکایپ

فقط مکالمه

فقط نیم ساعت

با پشتیبانی آنلاین

پرداخت هزینه آموزش آنلاین زبان انگلیسی با واتس اپ قبل از شروع برای هر جلسه میباشد

با توجه به نیاز به یادگیری زبان انگلیسی در افراد مختلف به خاطر مهاجرت، کار و تجارت و از آنجایی که یادگیری زبان انگلیسی یک باید است نه فقط یک علاقه ، حتما باید نیاز به یادگیری آن را احساس کنید و گرنه بدون هدف و بدون اینکه نیاز به یادگیری زبان انگلیسی را شروع کنید کاری بس بیهوده است .

افراد مختلفی خواستار شرکت در کلاس های آموزش زبان انگلیسی آنلاین بودند به همین دلیل من تصمیم به رفع نیاز این افراد گرفتم ، به خاطر اینکه بسیاری به خاطر کمبود وقت یا حتی شاید هزینه گران در کلاس های آموزشی خصوصی و عمومی قادر به شرکت در این کلاس ها نیستند . پس بهتر است کلاس های آنلاین را از طریق واتس آپ شروع کنید و من همه سعی خود را میکنم که بتوانم بسیار عالی به شما مکالمه زبان انگلیسی را آموزش دهم.

این روش آموزشی فقط از طریق متن و فایل های صوتی و ارسال ویس در واتساپ، تلگرام یا فیسبوک می باشد (به درخواست زبان آموز) آموزش غیر حضوری زبان انگلیسی برای کودکان

امکان برقراری تماس های تصویری برای آموزش آنلاین، به خاطر ضعیف بودن اینترنت در ایران وجود ندارد.

به صورت کلی کلاس های آموزش مکالمه زبان انگلیسی به سه صورت هست:

آموزش حضوری

آموزش غیرحضوری

آموزش آنلاین از طریق واتس آپ

که هر سه روش با پشتیبانی آنلاین می باشد.

برای استفاده از کلاس های غیرحضوری آموزش زبان با این شماره تماس بگیرید

۰۹۱۳۷۹۳۲۰۵۵

با توجه به شکل گیری دهکده جهانی و پیشرفت روز افزون علم و در نتیجه نزدیک شدن ملت ها و در عین حال رشد تقاضا برای ادامه تحصیل در خارج از کشور و جنبه های اقتصادی یادگیری زبان انگلیسی جزو دغدغه های اصلی مردم شده است.

مسلما در بیشتر خانواده های ایرانی دانشجو های را می‌بینیم که رویای ادامه تحصیل در کشور های مدرن دنیا و همچنین دانشگاه های معروف دنیا را دارند ولی با معضل زبان انگلیسی مواجه هستند. حتی بسیاری از نخبه های دانشگاهی نیز با این مشکل مواجه می باشند.

قشر بعدی که آموزش زبان برایشان بسیار ضروری می باشد تجار می باشند که ضعف آموزش زبان در آنها به مراتب شدید تر می باشد.

پس می توان گفت بسیاری از مردم بنا به دلایل کاری, خانوادگی و…..زمان و همچنین هزینه لازم را برای شرکت در کلاس های حضوری یادگیری زبان انگلیسی ندارند و در عین حال نیاز مبرم به آموزش این زبان بین المللی دارند تنها راه و بهترین راه پیش روی این دسته از مردم آموزش غیر حضوری زبان انگلیسی می باشد و با توجه به قابلیت های که ما در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم شما می توانید در هر زمان که وقت خالی برای آموزش داشته باشید آموزش غیر حضوری زبان انگلیسی را به بهترین نحو در اختیار شما قرار دهیم.

شما می توانید با آموزش غیر حضوری زبان انگلیسی ضعف آموزش زبان را جبران کرده و با مردم دنیا همسو شوید. برخی از روانشناسان بر این باور هستند که آموزش در محیط دلخواه شما روند آموزش شما را تسریع کرده و زمان آموزش را برای شما لذت بخش تر می کند.

به طور کل برخی از دانش آموزان که وقت آزاد برای حضور در کلاس های حضوری را دارند روی به آموزش غیر حضوری زبان انگلیسی می آورند تا خود را از محیط آموزش در مدرسه دور کرده و با تنوع ایجاد شده آموزش مطلوب تری داشته باشند.

البته در حال حاضر و روز های پیش رو بهترین زمان برای آموزش غیر حضوری زبان انگلیسی می باشد, این روز ها دنیا و مردم ایران با بیماری ویروسی کرونا دست و پنجه نرم می کنند و همه ما در قرنطینه خانگی بسر می بریم و به دنبال سپری کردن این روز ها می باشیم.

چه بهتر که روز های تعطیل را به صورت بهینه سپری کنیم و با تمرکز به آموزش غیر حضوری زبان انگلیسی و با توجه به تکنیک ما در مورد حرکت رو به جلویی در یادگیری زبان داشته باشید. مسلما بهترین زمان برای آموزش این روز ها می باشد.

آموزش آنلاین زبان انگلیسی با واتساپ

از اهمیت آموزش غیر حضوری زبان انگلیسی برای شما صحبت های فراوانی شده است اما تفاوت ما با سایرین آموزشگاه ها سیستم آموزش ما می باشد.

در آموزش غیر حضوری زبان انگلیسی با نرم افزار واتساپ ما به شما این فرصت را داده ایم به صورت آنلاین صوتی و یا تصویری در هر زمانی که باب میل شما عزیزان می باشد به یادگیری زبان بپردازید.

و خود را داخل کلاس درس تصور کنید و به راحتی به پرسش و پاسخ با استاد خود بپردازید.

آموزش زبان با واستاپ باعث آسان شدن آموزش غیر حضوری زبان انگلیسی می شود زیرا تمام مردم کم و بیش با نرم افزار واتساپ سر و کار دارند.

برای تعیین سطح و مشاوره با این شماره تماس بگیرید

۰۹۱۳۷۹۳۲۰۵۵

2 پاسخ
  • crlearn
   crlearn گفته:

   با سلام خدمت شما دوست گرامی
   اتفاقا ما هم دوره هامون بصورت مستمر از طریق واتساپ ادامه داره و در حال آموزش هستیم. جهت اطلاع بیشتر می تونید با بنده خانم مسائلی تماس بگیرید : ۰۹۱۳۷۹۳۲۰۵۵

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *