تدریس کتاب مارکت لیدر market leader

تدریس کتاب مارکت لیدر market leader

اگر به دنبال مدرس زبان انگلیسی برای تدریس کتاب مارکت لیدر هستید تا با آموزش کتاب market leader بتوانید در مکالمات و مکاتبات تجاری و بازرگانی موفق باشید، پس به درستی وارد این صفحه شده اید.

امروزه تجارت های موفق ،تجارت های برون مرزی هستند و برای برقراری ارتباط در این نوع تجارت ها نیاز به زبان واحد بین المللی بیش از بیش احساس می شود .چگونه ممکن است چند نفر از فرهنگ ها ،ملیت ها و زبان های مختلف با هم معامله ،مبادله و تجارت کنند اما نتوانند زبان یکدیگر را بفهمند. زبان انگلیسی برای معاملات تجاری نیز بکار می رود و از نظر تمام مردم جهان به طور کامل به عنوان زبانی بین المللی پذیرفته شده است.

اما برای موفق شدن در زمینه کسب و کار فقط داشتن سرمایه کلان کافی نیست و شرط موفقیت در حرفه تجارت در دنیای امروزی داشتن دانش و آگاهی کافی در این زمینه است. یک تاجر توانا باید به سلاح علم و دانش و سرمایه مجهز باشد تا در بازارهای جهانی و در عرصه بین المللی حرفی برای گفتن داشته باشد .

در راستای تحقق این هدف مجموعه کتابهای market leader توسط انتشارات Pearson تهیه، تدوین و چاپ گردیده است و در حال حاضر به عنوان معتبرترین منبع آموزش زبان تجاری و بازرگانی در بازار موجود می باشد. در این سری کتاب ها سعی شده است تمام مهارت های زبانی مانند reading /listening /speaking /writing آموزش داده شود اما تمرکز تمامی این موارد بر زبان تجاری و اصطلاحات آن باشد . این کتابها تا کنون سه بار ویرایش شده اند.

این سری از کتابها دارای پنج سطح هستند و در واقع طوری طراحی و نوشته شده اند که هر شخصی با هر سطح زبانی بتواند با خواندن این منابع ارزشمند وارد دنیای کسب و کار شود.

کتاب market leader بهترین کتاب آموزش زبان انگلیسی تجارت سطوح مختلف این سری کتاب ها عبارتند از :

elementary :مبتدی

pre-intermediate:پایینتر از متوسط

intermediate :متوسط

pre-intermadiate :بالاتر از متوسط

advance:پیشرفته

تمامی سطح ها و کتابها شامل آزمونها، قسمت های رایتینگ، فایلهای صوتی برای قوی شدن مهارت لیسنینگ، آموزش نامه نگاری و آموزش مکالمات و اصطلاحات تجاری -بازرگانی می باشد .

همچنین این کتابها دارای فایلهای تصویری برای مصاحبه های کاری و آشنایی با محیط کسب و کار و تجارت هستند که ابزار بسیار خوب و شایسته ای در زمینه آموزش زبان انگلیسی بازرگانی و تجاری می باشند .

در زبانکده خصوصی ایشان واقع در نصف جهان -اصفهان-قطب صنعت و گردشگری ایران زمین -کتابهای market leader برای آموزش تخصصی زبان انگلیسی در حوزه بازرگانی و تجاری تدربس می شوند .

خانم بهاره مسائلی با چهارده سال سابقه تدریس در زمینه کتاب های آموزش زبان انگلیسی در تمامی سطوح و سابقه چندین ساله در تدریس کتب market leader و زبان تجاری -بازرگانی جهت آموزش زبان انگلیسی تجاری در خدمت شما تجار محترم می باشد.

تدریس کتاب مارکت لیدر در زبانکده ایشان به صورت حضوری و غیر حضوری (آنلاین ) انجام می شود .

تلفن تماس :۰۹۱۳۷۹۳۲۰۵۵

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *