وب سایت رسمی خانم بهاره مسائلی مدرس خصوصی مکالمه زبان انگلیسی

رفتن به فرم تعیین سطح علمی زبان آموزان برای شرکت در کلاس های زبان انگلیسی

کلاس فری دیسکاشن اصفهان

کلاس فری دیسکاشن اصفهان

با شرکت در کلاس فری دیسکاشن اصفهان بدون استرس و نگرانی صحبت کن. حتی اگر در شهر دیگری هستید هم میتوانید آموزش غیر حضوری زبان انگلیسی را با ما تجربه کنید. دوره های free discussion در اصفهان دوره جذاب بحث آزاد! (Free Discussion!) هم به صورت آنلاین و هم حضوری
 کلاس‌های بحث آزاد، از محبوب ترین دوره‌های آموزشگاه‌های زبان انگلیسی است. در این کلاس، افراد با سطح زبان متوسط و رو به بالا، در فضایی دوستانه و بدون استرس، در مورد موضوعی خاص و از پیش تعیین شده، بحث و گفت‌و‌گو می کنند.
اصلی‌ترین مسئله‌ای که در دوره‌های زبان انگلیسی وجود دارد، اینست که افراد با دایره وسیعی از لغات و گرامرها، آشنا می شوند. اما متاسفانه، این آموخته‌ها را تاکنون در گفتگو، استفاده نکرده‌اند. این مسئله باعث فراموشی زبان انگلیسی و ایجاد استرس در بین فراگیران زبان انگلیسی می شود. توجه کنید! یکی از مهمترین مواردی که در کسب نمره بالا در آزمون‌های بین المللی، بسیار اثر‌گذار است، توانایی استفاده از لغات و نکات گرامری در صحبت کردن است. همچنین استفاده از عبارت‌های رایج در زبان محاوره هم، بسیار اهمیت دارد.
هدف کلی کلاس های بحث آزاد، ارتقا مهارت گفتگو در زبان آموز با استفاده از نکات گرامری و لغات است.
حالا روند کار چگونه است؟
ابتدا برای هر زبان‌ آموز که قصد شرکت در دوره جذاب، Free Discussion داشته‌ باشد، آزمون تعیین سطح برگزار می‌شود. سپس با توجه به سطح توانایی زبان‌آموز، دوره برگزار می شود. پیش از برگزاری هر جلسه، موضوع و یا موضوعات گفتگو، توسط استاد اعلام می شود. زبان آموزان، روی موضوع تمرکز کرده و در فرصت زمانی که دارند، لغات جدید را مرور می‌کنند تا در گفتگو، به راحتی صحبت کنند و به این در روش مکالمه زبان انگلیسی قوی شوند.
در شروع هر کلاس فری دیسکاشن ، استاد به صورت کوتاه، نکات گرامری، لغات و عبارات پرکاربرد و رایج مربوط به موضوع را بیان کرده و سپس با زبان آموزان، به بحث و گفتگو می‌پردازد. در حین بحث‌و‌گفتگو، استاد اشکالات زبان آموزان را یادآور می‌شود و پس از چند جلسه، زبان آموزان به راحتی و بدون استرس، شروع به صحبت می‌کنند.

دوره 10 جلسه ای Free Discussion توسط سرکار خانم مسائلی، مدرس توانمند زبان انگلیسی در بیش از 5 آموزشگاه زبان اصفهان با 10 ساله سابقه تدریس زبان انگلیسی، به صورت آنلاین و حضوری (کلاس فری دیسکاشن اصفهان) برگزار می‌شود.

برای تعیین سطح و مشاوره با این شماره تماس بگیرید

09137932055